+421 908 409 560

Niečo málo o mne..

• Fitness koučka vo Veľkom Šariši a vo fitnesscentre FitHome Prešov
Autorka knihy UVEDOMENIE SA
• Certifikovaná trénerka I.stupňa pre fitness, kulturistiku a silový trojboj,
• Majsterka Slovenska v Armwrestlingu
• Ambasádorka POWERLOGY
• Spolupracovala som s Exisportom vrámci 90-dňovej výzvy Zdravšie Slovensko
• Autorka článkov o zdravom životnom štýle a motivácii
• Bývala členka Slovenskej asociácie pretláčania rukou, reprezentantka SR a členka klubu AWK Prešov n. o. ,

 

IMG_8848

Vzdelanie

• Certifikát trénera I. stupňa pre kulturistiku, fitness a silový trojboj

• Absolvovaný seminár KB5 kettlebell v Bratislave – Simple Sinister (swing, Turkish Get Up)

• Absolvovaný seminár KB5 kettllebell v Bratislave – Rite of Passage (clean, military press, snatch)

Poradca pre výživu (Praha) 2017

• Momentálne 2.ročné štúdium v Prahe – Poradca pre zdravý životný štýl

Navštevujem kurzy o motivácii, osobnom rozvoji, online marketingu, o cvičení a stravovaní…

Moja filozofia

Cvičenie nie je len o tom , že si moji klienti odcvičia a idú domov, ale je to predovšetkým o tom, aby sa aj mimo tej 1 hodiny vo fitku cítili skvelo a boli šťastní. Veľa krát sa zamyslím a aj ja sama sa posúvam vpred vďaka mojim klientom, ktorí má tiež veľa naučia. Toto je to prečo má práca dávať zmysel. Veľa krásnych okamžikov má núti pokračovať po ceste, po ktorej som sa vydala.

Moji cieľom je sa spoločne zamerať na celý komplex problémov nie len čo sa týka chudnutia, ale aj stravovania, životosprávy, motivácie a celkovému zdravému životnému štýlu. S klientom sa spoločne priblížime k cieľu, ktorý chce dosiahnuť a zároveň mu ukázať, že svoje limity ešte má kam posúvať. Tréningový plán, zostavujem tak, aby klientom pomohol aj v bežnom živote.

Všetko čo odovzdávam klientom je zostavené individuálne, tak aby to bolo užitočné, praktické a hlavne, aby to človeka bavilo.

Počas tréningu je skvelé, keď vidím emócie a výsledky ľudí, ktorí sú spokojní aj po cvičení. S mnohými mojimi bývalými klientmi som naďalej v kontakte a môžu sa na mňa kedykoľvek obrátiť. Mám neskutočnú radosť z emailov a správ, ktoré mi prichádzajú a ja sa môžem spolu s nimi tešiť a cítiť tu radosť ak ideme tým správnym smerom. A najväčšiu radosť mám z toho, keď aj po skončení spolupráce si moji klienti vezmú všetko to čo som ich naučila a ďalej sa posúvajú sami za svojim cieľom. Pretože pravý majster nie je ten kto má veľa žiakov, ale ten kto vytvára viac majstrov.

Ak potrebujete motiváciu, nakopnúť, dohľad nad cvičením alebo usmerniť v stravovaní, tak ste tu správne. Odpoviem vám na otázky, ktoré si kladiete dennodenne a neviete prečo vám váha nejde dole, prečo sa mi nechce a prečo práve ja si nemôžem jedlo dopriať. Pomôžem Vám zmeniť svoje myslenie a Vy zmeníte svoje telo a svoj život.

S úctou k Vašej jedinečnosti

Vaša trénerka Veronika 🙂