Najprv buďte vy šťastní!

Láska nie je dokonalosť. Láska nie je iba ten prvý pocit keď nevidíte nič iné len toho druhého človeka. Láska nie je to, že ten druhý je vo vašich očiach ten koho ste si idealizovali, nie je to ani o tom aby bol dokonalý, aby ste sa ukazovali, aby ste boli len navonok perfektní. Nie je to len určité obdobie kedy sa cítite super a postupne to upadá, tiež to nie je o tom aby ste mali pre koho žiť, ani o tom aké materiálne veci vám prinesie. Povedala by som, že je to až postupne budovanie vzťahu, kde sa počas spoločných rokov viac krát zamilujete do jednej a tej istej osoby. Viete o chybách a viete, že s tými chybami je ten človek dokonalý 🙂

Ak čakáte, že váš život bude lepší, keď si niekoho nájdete tak máte dosť nezaujímavý život. Ak stále hľadáte, že vás urobí šťastným niekto iný tak máte nešťastný život. Ak si hovoríte, že žijem len pre toho druhého, je to pekné, ale vo vašom živote nie je nič čo vás napĺňa. Ak si hľadáte niekoho lebo nechcete byť sami, tak sa niečoho bojíte.
Ak chcete byť naozaj šťastní najprv musíte byť vy sami šťastní, musíte sa najprv zamerať sami na seba, na svoje veci, pracovať sami na sebe, vy sami sa posúvať, vzdelávať sa a až potom si k sebe pritiahnete presne takého človeka akého ste si predstavovali…ten človek bude vaším zrkadlom. Akého partnera máte takého ste si vy sami pritiahli, je to len váš odraz. Či ste šťastní alebo nie záleží len a len od vás. Ak chcete dávať šťastie druhým musíte najprv vy sami byť šťastní a vyrovnaní, inač to nefunguje.  Aj to je na vás či máte šťastný alebo nešťastný vzťah. Len dvaja šťastní a vyrovnaní ľudia môžu mať krásny a šťastný život a spoločne sa posúvať vpred spolu. Ak je jeden vo vzťahu nešťastný , nie je to vzťah je to trápenie.
Od druhého nič nečakajte, nič neprikazujte, neprivlastňujte, neurčujte, nepoučujte, nezakazujte, nemeňte… len milujte a robte to čo vás robí šťastnými – a budete mať prácu čo vás baví, partnera, ktorý vás miluje a presne takého akého ste vždy chceli … jednoducho budete mať skvelý život 🙂 Človek, keď má lásku v sebe môže ju rozdávať tak tým pádom, keď ju rozdáva môže ju aj prijímať. Je jedno v akej je podobe a jak še hvari u nás oplaci še rozdavac lásku, naozaj oplaci še 🙂

Nehľadajte šťastie v druhom človeku ani nečakajte, že vás niekto spraví šťastnými, zbytočne sa sklamete. Najprv buďte vy šťastní a potom s vami bude šťastný aj človek, ktorého budete milovať a on vás tiež. Buďte človekom, ktorého by ste vy radi stretli.

Buďte šťastní 

Veronika 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.