Všetko je v hlave!

Všetci chceme vyzerať super, chceme mať ideálnu váhu. Tu nám vadí, že máme veľké boky, hentam, že máme veľa tuku na bruchu a tie stehná sú strašné atď…veď to poznáte. Ale čo keby ste sa už prestali stresovať nad takými to vecami a začali premýšľať?

Poznáme to všetci … lenže treba si uvedomiť, že tak ľahko to nejde ako si myslíte. Napríklad ak ste poslali sms do radia aby ste vyhrali 2000 eur a budete na to celý deň myslieť, že dnes práve vám zavolajú, tak pre mňa za mňa skúšajte možno raz sa dočkáte 🙂  Ale pri zmene vašej postavy vám to veľmi nepomôže.  Aj keby ste neviem ako veľmi chceli, modlili sa a mysleli na to celý deň, že nech ten tuk z brucha zmizne, bohužiaľ on bez toho aby ste niečo spravili, len tak nezmizne. Ten tuk nezmizne a vy budete mať, tak akurát zlý deň. A viete prečo? Preto lebo narozdiel od náhody v rádiu toto viete ovplyvniť práve VY a nikto iný! Nikto nikdy nemôže za to ako sa práve cítite a ako vyzeráte. Môžete za to len vy!

12688373_865248050259622_4174547863201948698_nŽiadne výhovorky na svete ma nepresvedčia, že sa niečo nedá. Vždy sa dá ak človek chce. A, že nemám peniaze na fitko? Ja som bola niekedy v takej situácii, že som fakt tie peniaze na fitko nemala, tak som cvičila doma s tým čo som našla. Vždy som chcela aby mi naši kúpili domov stacionárny bicykel alebo eliptický trenažér, doteraz som sa nedočkala. Že vraj to bude len vešiak na veci. Ok neplakala som a išla som si vonku zabehať či bolo pekne, či pršalo, či snežilo či bolo -20 stupňov išla som vonku lebo som nemala inú možnosť. Chcela som si doma urobiť maličkú posilku, nedalo sa, že vraj má to cvičenie prejde za nejaký čas. hovorím si ok. Našla som si potrebnú záťaž a každý deň som si zacvičila vo svojej izbe. keď mi začalo vadiť ako sa u nás nezdravo varí, tak som si začala variť sama pre seba (mala som 16r). Nikdy som na nikoho nečakala, aby mi pomohol, aby mi niečo dal, alebo mi to zjednodušil. Vždy som sa spoľahla len sama na seba. Nepíšem to kvôli tomu aby ste ma ľutovali, alebo aby ste ma uznávali alebo neviem čo. Píšem to kvôli tomu aby ste vedeli, že všetko sa dá ak chcete. Viete si vždy nájsť spôsob ak chcete niečo po čom veľmi túžite. Ak som si ja ten spôsob vedela nájsť, keď som mala 14 rokov tak to viete aj vy.

Vždy hovorím, že všetko je v hlave! Keď počujem niekoho hovoriť mala by som…, chcel by som…, treba…, musím…, bolo by dobre…, už by bolo načase…. viem, že všetko sú len reči, ktorými má nikto nepresvedčí, že to myslí vážne. Veď nasľubovať vám môžem aj ja kopu veci a čo z toho máte vy? NIČ! Sľuby má vôbec nezaujímajú. Iba činy, iba to, že vidím ak sa človek snaží a nerozpráva okolo toho zbytočne, potichu , bez nejakého hluku. Takto sa rodia majstri! Takto sa plnia sny! Takto dosiahnete všetko čo chcete! Iba skutočným konaním a nie dookola tými istými rečami.

Ak je váš ciel veľký, tak vás nikdy nikto a nič nezastaví, pretože len vy si žijete svoj život, vy ste tvorcom svojho šťastia, vy si tvorite svoju budúcnosť. LEN VY! Preto ak niečo naozaj chcete choďte si za tým!

Prajem vám aby ste dosiahli všetko po čom túžite.

Vaša trénerka Veronika

14203350_10205855480100975_391176245852972370_n

 

 

Ak sa vám článok páčil a inšpiroval vás, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi na facebooku.

Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.