+421 908 409 560

Žijeme zdravo

Prechod na zdravý životný štýl s radosťou krok po kroku

Prechod na zdravý životný štýl s radosťou krok po kroku Žijeme zdravo je online program pre všetkých, ktorí si chcú vytvoriť zdravé návyky, ktoré vedú k zdravému životnému štýlu a následne k zdravému telu.

Verím, že každý môže mať postavu, po akej túži a viem, že trvalé zmeny je možné urobiť aj bez stresu. Ukážem vám, že „zamilovať sa“ do pohybu a zdravého jedla vás bude nie len baviť, ale budete sa cítiť oveľa lepšie.

Každý deň dostanete nový tip v podobe:

– jednotlivých cvikov resp. celých tréningov, ktoré môžete robiť s vlastným telom aj doma – nemusíte platiť za fitko ani za trénera,

zdravých jedál – takých, ktoré si môžete urobiť doma, ale aj tipy, čo si objednať v reštaurácii,

– rôznych zdravých návykov (pitný režim, doplnky výživy, a pod.) ktoré vám pomôžu na vašej ceste za zdravým životom,

– rád, ako sa vynájsť vo výnimočných situáciách, ako sú rodiné oslavy, výlety, opekačky, svadby, dovolenky, posedenia s kamarátmi, na cestách

Celý tento program je úplne ZDARMA.

Aby ste boli jeho súčasťou, stačí dať LIKE na facebook.com/veronika.ocipova a denne sledovať moje príspevky.

Ak si chcete byť istí, že vám neujde žiadna dôležitá informácia, po kliknutí na LIKE, označte, že chcete vidieť moje príspevky ako “prvé”. Návod nájdete dole v obrázku:

IMG_3334 (1)

Celý tento program budem testovať na mojej klientke Ivet a Jankovi – a denne dokumentovať ich výsledky na mojej fanpage.

Tréningový a stravovací plán bude prispôsobený pre obidvoch na mieru. Chcem vám tým ukázať, že je rozdiel v chudnutí u mužov a u žien. Počas celej doby ich budem merať na prístroji InBody a reálne uvidíme jednotlivé pokroky.

Ukážem Vám čo vie s telom urobiť stres, sedavé zamestnanie, nedostatok pohybu, ak nestíhate jesť alebo ak jete nekvalitné potraviny.